Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Молоді кам’янчани взяли участь в оплачуваних громадських роботах у кінотеатрі імені Т.Г.Шевченка

Вже протягом кількох років у Кам’янському під час літніх канікул організовують громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді.

Цього року департаментом з гуманітарних питань міської ради було укладено договір з комунальним закладом Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир».

Роботи тривали з 2 липня по 2 серпня. 11 молодих людей – 8 юнаків та 3 дівчат – працювали у кінотеатрі імені Т.Г.Шевченка. У жовтні 2017 року заклад був переданий на баланс кіноконцертного залу «Мир», зараз у ньому ведуться ремонтні роботи. Молоді люди займались благоустроєм території, прибиранням приміщення кінотеатру, демонтажем конструкцій, перегородок, розвантаженням будматеріалів, миттям вікон, фарбуванням тощо.

Оплачувані громадські роботи є дієвим засобом вирішення проблеми тимчасового працевлаштування учнів та студентів, а також можливістю  поліпшення їх матеріального становища.

Як наголошують у департаменті, сьогодні в Україні, та у місті зокрема, спостерігається позитивна тенденція до зростання кількості юнаків та дівчат, які намагаються реалізувати своє бажання працювати та отримувати гідну зарплату. Це є природнім прагненням для кожної юної людини, яка мріє про незалежність та самостійність у житті. І літо для цього – найкраща пора.

08 серпня 2018