Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчанам презентували енергозберігаючі технології

Протягом тижня, з 5 по 12 жовтня, в Кам’янському проходить традиційний загальноміський захід «Дні сталої енергії», який має на меті підвищення рівня обізнаності населення щодо переваг енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів та води, захисту екології та зниження викидів забруднюючих речовин у повітря.

У межах «Днів сталої енергії» 6 жовтня на майдані Петра Калнишевського відбулася презентація енергозберігаючої продукції та технологій товаровиробників, суб’єктів торгівлі, інформаційна виставка з питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів.

Захід розпочався флеш-мобом «Заощаджуй енергію» за участю учнів міських шкіл.

До уваги мешканців також були представлені BMX-змагання «Енергія руху» (екстремальне катання на велосипедах), майстер-класи
з аква-гриму, конкурс дитячих малюнків на асфальті «Нехай Земля квітує всюди – планету збережімо люди!», соціальна енерговікторина.

Під час заходу працювала інформаційна виставка з питань охорони довкілля та збереження енергоресурсів, організована Кам’янським  енергетичним технікумом.

Також на майдані діяла виставка енергозберігаючих технологій та товаровиробників, суб’єктів оптової та роздрібної торгівлі. ПП з ІІ «Хенкель БАУТЕХНІК» (Україна), ПП «Вітрина», ТОВ «Фабрика кліматичних систем» представили мешканцям міста засоби утеплення будинків, сучасні склопакети, енергоефективне освітлення та багато іншого.

Фахівці «Ощадбанку» надавали консультації щодо отримання кредитування на впровадження енергозберігаючих заходів.

Також у межах заходу пройшов еко-квест «Збережи енергію». У першу чергу, цікава гра привернула  увагу молодих кам’янчан.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали з питань підвищення енергоефективності, а переможці вікторин та змагань були нагороджені тематичною енергозберігаючою продукцією.

 «Дні сталої енергії» пройшли у рамках Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої місто приєдналося у 2015 році.

 

08 жовтня 2018