Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги розпорядників бюджетних коштів міста!

Створено: 2019-10-08 13:20:20Оновлено: 2019-10-08 13:21:13

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України листом від 20.09.2019 №3305-04/38898-06 "Щодо присутності під час розгляду скарг" доводить до відома державних замовників та представників бізнесу інформацію про дії Антимонопольного комітету України, як органу оскарження, під час розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель постійно діючою адміністративною колегією.

Рішення за результатами розгляду скарг приймаються виключно на засіданнях постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, яка діє у складі трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету України. Суб'єкт оскарження та замовник можуть надавати висновки експертів та спеціалістів, які оприлюднюються в електронній системі закупівель та долучаються до матеріалів справи про розгляд скарги.

Суб'єкт оскарження, замовник мають право взяти участь у розгляді скарги, у тому числі шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу. Рішення, прийняте органом оскарження, оголошується прилюдно. При цьому Законом передбачено право, а не обов'язок, бути присутніми безпосередньо під час засідання. Якщо суб'єкт оскарження або замовник не вважають за необхідне брати участь у розгляді скарги, орган оскарження розгляне скаргу та прийме рішення без їх участі в межах одержаної за скаргою інформації.

Зазначений лист інформативного характеру, для зручності користування замовниками та  учасниками процедур закупівель, розміщено на офіційному веб-сайті Кам`янської міської ради у розділі "Прозоре місто"/ "Прозорі закупівлі" у підрозділі "Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель".