Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Районні адміністрації у Кам’янському ліквідовано

Рішенням депутатів на останній сесії міської ради у Кам’янському ліквідовано три районні адміністрації та реорганізовано виконавчі органи міської ради. Дане рішення набуде чинності з нового року.

Згідно з рішенням ліквідовуються адміністрації Південного, Заводського та Дніпровського районів міської ради. Для виконання повноважень адміністрацій рішенням сесії у Кам’янській міській раді утворюються відділ формування та ведення реєстру територіальної громади міста, відділ з питань діяльності органів самоорганізації населення, відділ розподілу житлової площі, сектори ведення Державного реєстру виборців Південного, Заводського та Дніпровського районів. Інші функції, які виконували адміністрації районів, будуть делеговані юридичному відділу міської ради і департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

Щодо реорганізації виконавчих органів, то усі районні управління соціального захисту населення приєднаються до управління соціальної політики Кам’янської міської ради зі скороченням штатної чисельності, а три районні служби у справах дітей – шляхом приєднання до служби у справах дітей міської ради також зі скороченням штату.

Внесено зміни і до установчих документів двох виконавчих органів. Так, управління соціальної політики Кам’янської міської ради й управління екології та природних ресурсів стануть департаментами.

«Усі відділи соціального захисту, реєстру виборців, територіальні центри – установи, що надають послуги громадянам залишаються на своїх місцях. Жодних незручностей мешканці не відчують», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

08 жовтня 2019