Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги виборців щодо перевірки відомостей у списках виборців!

Створено: 2020-10-08 05:20:37Оновлено: 2020-10-08 05:25:27

До уваги виборців щодо перевірки відомостей у списках виборців!

      З метою виготовлення якісних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Південного району запрошує Вас перевірити правильність персональних даних своїх та усіх осіб за своєю виборчою адресою. Відділ розташований за адресою: м. Кам’янське, вул. Затишна, 3 (4-й поверх).
      Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів з 14.10.2020 року виборці матимуть можливість перевірити правильність внесених до попереднього списку відомостей у приміщенні дільничної виборчої комісії.
      У разі виявлення неправильностей у попередньому списку на звичайній виборчій дільниці виборець може звернутися із письмовою заявою до дільничної виборчої комісії або із заявою в письмовій і в електронній формі до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніш як за п’ять днів до дня голосування. Тобто до 19.10.2020 виборець має можливість подати заяву про уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно. У зв’язку з цим відділ буде працювати у вихідні дні 17 та 18 жовтня.
      Заява в електронній формі подається виборцем до органу ведення Державного реєстру виборців за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України "Про електронні довірчі послуги", з використанням мережі "Інтернет" через відповідні електронні сервіси на офіційному Web-сайті Центральної виборчої комісії.
      До заяви, яка подається, додаються копії документів, які підтверджують зазначені в ній відомості. У разі, якщо заява подається з використанням мережі "Інтернет", додаються копії документів, які підтверджують зазначені в ній відомості, у вигляді файлів у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір яких не повинен перевищувати 5 мегабайтів.
      У разі якщо виборець з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком) не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб. Зокрема такий виборець може уповноважити іншу особу подати заяву.
      Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0569) 56-07-29, (0569) 56-07-28.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Південного району міської ради                                                                   Віта КОВАЛЬОВА