Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському проходять навчальні збори воєнізованих підрозділів з усіх регіонів України

Відповідно до розпорядження Міністерства юстиції з 7 по 10 листопада у Кам'янському на базі Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально-виконавчої служби України проходять навчально-тренувальні збори міжрегіональних воєнізованих формувань.

Подібні навчання проводяться в країні вперше з початку реформування системи в межах службової підготовки. У них задіяні 73 співробітники з 8-ми спецпідрозділів.

8 листопада на території навчального центру відбулася церемонія відкриття змагань.

Учасників зборів, співробітників кримінально-виконавчої служби України привітали Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, керівник навчального закладу Сергій Тюфтій та інші почесні гості.

«Для нас почесно приймати такі масштабні збори. Бажаю всім учасникам показати високий рівень підготовки і успішно пройти навчально-тренувальний процес. Сподіваюсь, що ситуації, змодельовані на зборах, допоможуть вам у подальшій службі, але ніколи не повторяться у реальному житті», – сказав Андрій Білоусов.

У ході навчань військових чекає стройовий огляд, марш-кидок, дисципліни з фізичної та альпіністської підготовки, а також практичні і тактичні завдання, де потрібно буде продемонструвати фізичну підготовку, витримку і дотримання законності під час проведення спецоперацій. Основна мета – попередження злочинів терористичної спрямованості. Оцінюватися буде кожен окремий підрозділ.

08 листопада 2018