Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова об’їхав місто з інспекцією

7 листопада міський голова Андрій Білоусов разом із підлеглими провів черговий об’їзд міста та проінспектував санітарний стан вулиць і дворів Кам’янського.

Центр, мікрорайони «БАМ» і Соцмісто, селище Будівельників, Лівий берег, Дніпробуд, Романкове, Черемушки і містечко ДДГРЕС – маршрут об’їзду був розроблений так, що жоден район міста не залишився без уваги. Міський голова перевірив, як комунальні служби прибирають листя з вулиць, дворів, скверів і зелених зон. Управляючою компанією з обслуговування житлового фонду вже вивезено більше 25 тисяч кубів опалого листя, було задіяно необхідну кількість техніки і робітників.

«На сьогодні ще не все листя обсипалося з дерев, але робота з його прибирання організована у всіх районах міста. Через три тижні я проведу підсумковий об’їзд. Наше завдання – до Нового року прибрати все листя з території міста», – наголосив Андрій Білоусов.

Також очільник міста доручив керівникам комунальних підприємств «Тепломережі» і «Міськводоканал» своєчасно відновлювати дорожнє покриття на тих ділянках, де проводились аварійні роботи.

08 листопада 2019