Митці Кам’янського побували на засіданні круглого столу до Дня української писемності та мови

7 листопада у приміщенні Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія відбулося засідання круглого столу до Дня української писемності та мови. Брали участь у засіданні директор Централізованої бібліотечної системи Кам’янського Лариса Денисюк, молоді поети та митці міста.

На запрошення управління культури, національностей і релігій обласної державної адміністрації у роботі круглого столу взяли участь: керівник Управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області, науковці вищих навчальних закладів (Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»), представники театрально-концертних та бібліотечних закладів, творчих спілок та національно-культурних товариств.

У рамках круглого столу, кам’янська поетеса Марія Дружко презентувала альманах «VivArt», створений за підсумками однойменного VII Всеукраїнського молодіжного літературного конкурсу. До альманаху  увійшли найкращі твори учасників у номінаціях проза та поезія.

Родзинками заходу стали виступи митців нашого міста: камерного хору «Cantabile» Кам’янського музичного коледжу та поетеси Олени Ляшенко, яка пише байки для дітей національно-патріотичного спрямування.

Учасники заходу отримали цікаву, змістовну інформацію та спланували  подальшу плідну співпрацю. Вони переконані: тільки спільними зусиллями можна розкрити красу і неперевершеність української мови, дати їй можливість пройняти серця людей.


08 листопада 2019