Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Посадовці Кам’янської міськради писали диктант національної єдності

8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, посадовці міської ради Кам’янського з метою перевірки знань з української мови традиційно долучились до написання диктанту національної єдності.

Заступник міського голови, керуюча справами Світлана Колісниченко привітала колег із прийдешнім святом рідної мови та побажала успіхів у написанні диктанту.

Як свідчать фахівці, до диктанту національної єдності по Україні із кожним роком приєднується все більше громадян, долучаються навіть представники українських діаспор в інших країнах.

Цьогорічну тему диктанту для посадовців Кам’янського – «Мовні обов’язки громадян», обирала та зачитувала методист департаменту з гуманітарних питань міської ради, викладач української мови та літератури колегіуму №16 Тамара Згама. Каже, текст намагалася знайти не складний, скоріше – патріотичний.

«Хотілося б, щоб у тексті була головна думка, яка зараз нас бентежить: це Україна, мова, відродження», – пояснює викладач.

Заступник начальника управління екології та природних ресурсів міської ради Володимир Кремінь висловив викладачеві подяку за обрану тему і зазначив:

«Це те, що необхідно нам усім як в роботі, так і в житті. Гадаю, що кожен громадянин, який вважає себе патріотом, повинен долучитися до цієї акції і хоча б раз на рік перевіряти знання за допомогою таких диктантів. Адже нам потрібно вдосконалювати знання рідної мови».

По завершенню диктанту учасники отримали оригінал тексту і мали змогу самостійно перевірити свої роботи. Посадовці діляться: так, певні помилки були, але ж без них немає жодного навчання, тож, це гарна можливість дізнатися, над чим потрібно попрацювати для вдосконалення володіння українською мовою.

Нагадаємо, що 8 листопада вже 19 рік поспіль проходив Всеукраїнський диктант на хвилях суспільного радіо та в онлайн-режимі.  Усі бажаючі могли взяти участь у конкурсі на написання диктанту без помилок та надіслати свої роботи на перевірку організаторам.

08 листопада 2019