Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янські працівники культури відзначили професійне свято

7 листопада у Кам’янському на базі Нової сцени академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У холі театру була представлена ​​виставка робіт майстрів художньої творчості, виступав ансамбль бандуристів «Оксамит» Кам’янського музичного коледжу. Присутніх на святі привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Шановні працівники культури! Сьогодні мені випала честь від імені всіх жителів нашого міста привітати вас із професійним святом. Ви – носії культурної спадщини України, виховуєте моральність і свідомість у суспільстві, даруєте людям зустріч із прекрасним і спілкування зі світом краси.

Прийміть щиру вдячність від усіх жителів нашого міста за ваше високе служіння мистецтву і невтомний творчий пошук. Бажаю всім вам міцного здоров’я та незгасаючої енергії! Нових вам творчих злетів і успішної, плідної роботи на благо рідного міста та країни! Нехай збуваються всі ваші мрії та надії!», – сказав Андрій Білоусов.

На урочистому заході міський голова також нагородив лауреатів міської премії у галузі культури «Кам’янське мистецьке перевесло-2019».

Починаючи з 2013 року Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначають 9 листопада, разом із Днем української писемності та мови.

08 листопада 2019