Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць

Створено: 2017-12-08 13:36:51Оновлено: 2017-12-08 13:38:37

Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID у межах проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», пропонує прийняти участь у конкурсі грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту. Прийняти участь можуть малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.

Розмір вартості майна залежить від заявлених зобов’язань зі створення робочих місць:

-         до 300 тисяч гривень в разі працевлаштування до 10 осіб;

-         до 210 тисяч гривень в разі працевлаштування до 7 осіб;

-         до 150 тисяч гривень в разі працевлаштування до 5 осіб;

-         до 100 тисяч гривень в разі працевлаштування до 3 осіб.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати. Перевага буде надана заявкам, що продемонструють реалістичний бізнес-план, з перспективою розвитку бізнесу.

Також перевага надаватиметься заявкам, що подають підприємці зі складу ВПО, але пропозиції від заявників, що не є ВПО, також будуть прийматися до розгляду. Відбіркова комісія враховуватиме питання статі заявників та буде віддавати пріоритет жінкам за умови, якщо всі інші аспекти заявок отримали однакову оцінку.

Грант може бути використано на:

-         купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розвитку бізнесу, і які наявні на українському ринку (наявність грантер підтверджує документально);

-         купівлю та доставку будівельних, оздоблювальних матеріалів, що необхідні для розвитку бізнесу;

-         встановлення обладнання, інструментів, меблів або інших активів.

Грант не може бути використано на:

-         виплату заробітної плати;

-         сплату податків та зборів;

-         сервісне обслуговування, на яке не поширюється гарантія на придбане в рамках гранту обладнання;

-         купівлю обладнання або інструментів не нових, а також бувших у використанні;

-         купівлю обладнання або інструментів, на які не поширюється гарантія від виробника;

-         витратні матеріали, корми;

-         сплату орендної плати чи купівлю нерухомості;

-         ведення підприємницької діяльності, яка передбачає забій домашніх тварин/птиці не на бойні, див. закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;

-         ведення підприємницької діяльності, яка здійснює значний шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Процедура подання заявок:

-         кінцевий строк подання заявок до 27 грудня 2017 року;

-         заявка подається відповідно до встановленої форми і має бути викладена українською мовою;

-         заявка складається з: анкети; фінансового плану; згоди на обробку персональних даних; копії документа, що засвідчує державну реєстрацію підприємства; документа, що підтверджує повноваження бути заявником та представляти підприємство;

-         заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту: info@eopac.org.ua з темою листа «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».

Комісія визначає учасників конкурсу, які будуть запрошені на засідання комісії в місто Київ, щоб особисто представити свої заявки. Остаточний список переможців конкурсу буде оприлюднено на сайті проекту: https://eopac.org.ua та в групі проекту в мережі Фейсбук: facebook.com/groups/eopac/ після проведення екологічної оцінки.

Детальніше про умови конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv/#more-274.