Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському масштабно відзначили Різдво

Святковий вертеп, яскравий концерт, унікальні майстер-класи та традиційні вечорниці, далеко не повний перелік заходів різдвяної програми у Кам’янському.

7 січня на майдані Петра Калнишевського відбувся різдвяний вертеп парафії Преображення Господнього Української греко-католицької церкви. Участь у ньому взяли як професійні актори , так і звичайні парафіяни. Зокрема, одну з ролей виконав секретар міської ради Олександр Залевський. Режисером-постановником святкового дійства виступив Заслужений артист України Юрій Маліков.

Привітали кам’янчан і члени Духовної ради – представники усіх християнських конфесій міста. Священики побажали містянам миру, злагоди, любові та добра.

Свято продовжилось яскравим виступом українського театру пісні «Джерела», який приїхав на запрошення Кам`янської єпархії  української православної церкви. Талановиті артисти виконали українські народні пісні в оригінальній манері, подарувавши гостям свята незабутнє шоу. Участь у концертній програмі також взяли гурт «Вертеп» та творчі колективи міста. 

Святкові заходи пройшли і у Музеї історії міста. Тут працювала справжня «Різдвяна майстерня», в рамках якої відбулися майстер-класи відомих майстринь з петриківського розпису,  ляльки-мотанки, плетіння із соломи тощо. О 16 годині розпочалися різдвяні вечорниці. Зі святом гостей привітали директор музею Наталія Буланова та голова адміністрації Заводського району міста Юрій Лисяк. Для усіх присутніх виступали творчі колективи міста. Також в рамках заходу відбулася презентація виставки дитячої творчості «Зима-чарівниця» та художньої виставки «Різдво Христове 2018».

Традиційний різдвяний концерт «Добрий вечір» пройшов і в академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки. Святкові танці і співи нікого не залишили байдужим та подарували усім присутнім заряд бадьорості та гарного настрою.

 

 

09 січня 2018