Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У 2018 році в Кам’янському вперше провели низку масштабних заходів

Минулий рік запам’ятався кам’янчанам великою кількістю цікавих проектів і фестивалів. Більшість із них пройшли у місті вперше.

Це, зокрема, фестиваль вуличної їжі «Смаколик-fest» зі встановленням гастрономічного рекорду України; «Фестиваль Рудих» у Центральному парку культури та відпочинку; велопарад «Леді на велосипеді»; театралізована екскурсія «Де починалося місто…»; флеш-моб «Музика об’єднує» до Міжнародного Дня музики та міський фестиваль виконавців «Моя душа в пісні»,  присвячений 100-річчю від дня народження українського композитора Платона  Майбороди; етнофестиваль «Кам′янська Покрова». Також 2018 року у Кам’янському стартував пілотний проект «Шлюб за добу».

Крім цього, департамент з гуманітарних питань міської ради забезпечив участь освітян міста у ІХ Міжнародній  виставці  «Сучасні заклади освіти -2018» (м. Київ), сприяв початку роботи інклюзивно-ресурсного центру «Сузір’я» та проведенню першого відбіркового туру обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» під патронатом голови Дніпропетровської ОДА .

09 січня 2019