Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янській міській раді знайомились зі змінами в законі про запобігання корупції

9 січня у Кам’янській міській раді пройшли наради щодо змін в Законі України «Про запобігання корупції» з керівниками виконавчих органів міської ради, уповноваженими особами з питань запобігання корупції та посадовими особами виконавчих органів міської ради без статусу юридичної особи.

Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міськради Світлана Колісніченко відкриваючи захід наголосила присутнім на важливості декларування.

«Як і усі посадовці на початку року ми маємо здавати свої декларації. Це відповідальна процедура, до якої кожен із нас повинен ставитися дуже скрупульозно. У законодавстві відбулися певні зміни, наші фахівці пройшли спеціальне навчання щодо цих нововведень, тож, вони готові розповісти вам про найважливіші нюанси, надати консультацію та допомогти кожному скласти декларації вірно і у законодавчому полі», – сказала Світлана Колісніченко.

Начальник відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Ігор Лушпай та головний спеціаліст – юристконсульт Дар’я Каузова провели детальну роз’яснювальну роботу для всіх присутніх щодо змін у кожному пункті декларації та нагадали про найчастіші помилки. Також були розкриті інші нововведення законодавства в даній сфері. Наприкінці зустрічі фахівці відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міськради надали вичерпні відповіді на всі питання учасників наради.

«Мета сьогоднішнього заходу – розповісти про всі зміни в законодавстві, в тому числі стосовно заповнення декларацій, їх видів та розділів. Ми окремо зупинилися на кожному розділі, де є зміни і детально роз’яснювали: що саме потрібно заповнювати, щоб уникнути адміністративної та кримінальної відповідальності», – підбив підсумки наради Ігор Лушпай.

09 січня 2020