Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському оберуть найкрасивішу дівчину

У місті стартував конкурс краси «Міс Beauty Kamianske – 2018».  За титул найкрасивішої кам’янчанки змагаються 17 дівчат віком до 23 років. Сьогодні, 9 лютого, проходить відбірковий тур, де буде визначено 12 фіналісток. Фінал конкурсу відбудеться 5 березня на новій сцені академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

У фіналі дівчата мають розповісти про себе, показати інтелектуальні та творчі здібності, продемонструвати смак і стиль під час фінального дефіле у вечірніх сукнях. Переможниць обиратимуть за наступними критеріями: зовнішність, інтелект, фізична форма, творчі здібності,  оригінальність та рівень виконавської майстерності,  вміння триматися на сцені.

Організатором конкурсу виступає департамент з гуманітарних питань міської ради. Метою заходу є формування у молодіжному середовищі позитивного образу та іміджу молодої сучасної дівчини, яка пропагує здоровий спосіб життя, демонструє природну жіночу красу, високий інтелектуальний та творчий рівень, соціальну активність.

09 лютого 2018