Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

У Кам’янському спеціалізовану стоматологічну допомогу мешканці можуть отримати у міській стоматологічній поліклініці. Велика увага у закладі приділяється організації безоплатної стоматологічної допомоги пільговим категоріям хворих і соціально незахищеним верствам населення. 

У поліклініці постійно проводяться безкоштовні консультативні огляди та надається лікувальна й ортопедична допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни, особам похилого віку, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам із зони проведення АТО; організовуються огляди  дітей дитячими лікарями- стоматологами.

У закладі гармонійно сполучається практична стоматологія та втілення нових технологій: протягом 2017 року тут було втілено 16 методик та отримано 675 позитивних результатів.

За інформацією фахівців міського центру здоров’я та медицини спорту, загальна кількість відвідувань стоматологічної поліклініки  у 2017 році становила 254337.  Було протезовано 1668 осіб, 365  з яких – на  пільгових умовах, у т. ч. 98 учасників АТО. Хворі, які потребують постійного лікарського нагляду, перебувають на диспансерному обліку.

На сьогодні стоматологічна допомога є наймасовішим видом медичної допомоги і посідає одне з провідних місць у загальній системі заходів, спрямованих на збереження здоров’я людини.

 

09 лютого 2018