Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Проекти Еразмус+ задля розвитку потенціалу Молоді

Створено: 2018-02-09 08:01:41Оновлено: 2018-02-15 09:31:55

Молодіжне вікно Східного партнерства пропонує прийняти участь у конкурсі проектів, що фінансуються у рамках програми Erasmus+, до яких залучені організації та учасники з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови й України. Ці проекти фінансуються в рамках ключового напряму діяльності: Розвиток потенціалу у сфері молоді програми Erasmus+. Заявки на участь приймаються до 8 березня 2018 року.

Організація заявника повинна бути заснована у країні Східного партнерства та відповідати одному з таких критеріїв:

-       бути неприбутковою організацією, асоціацією, неурядовою організацією (включаючи європейські молодіжні неурядові організації);

-       бути Національною молодіжною радою;

-       бути державним органом місцевого, регіонального або національного рівня;

-       бути приватною компанією, включаючи соціальне підприємство.

Програма «Молодіжне вікно Східного партнерства» координується централізовано, електронні заявки слід подавати до Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейської Комісії за посиланням: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/capacity-building-in-field-youth-2018_en.

Молодіжне вікно Східного партнерства – це частина ширшої ініціативи EU4Youth, яка надає підтримку країнам Східного партнерства у заохоченні активної участі молоді в суспільстві й економіці.

Проекти з розвитку потенціалу у сфері молоді мають широкомасштабні цілі, до яких входить удосконалення керівництва, управління, інноваційної здатності та інтернаціоналізації молодіжних організацій у країнах-партнерах Програми, а також сприяння новим формам навчання та новим підходам до роботи з молоддю.

До видів діяльності, які підтримують проекти з розвитку потенціалу, належать діалог із питань реформ, співпраця, створення мережі корисних зв’язків і контактів, проведення конференцій, семінарів, зустрічей, великих молодіжних заходів, інформаційно-просвітницьких кампаній, розвиток методів, інструментів і матеріалів для роботи з молоддю, а також програм роботи з молоддю, навчальних програм та інструментів ведення документації, створення нових форм роботи з молоддю, проведення підготовки та надання підтримки, а також заходи з мобільності.

Молодіжне вікно Східного партнерства поєднує в собі розвиток потенціалу та заходи з мобільності завдяки одному з двох видів проектів:

- стипендії громадянського суспільства для молоді (залучення «молодих лідерів» до розробки стратегій і проектів, пов’язаних із цією темою);

- партнерство для підприємництва, що зосереджено на підприємницькій освіті та соціальному підприємництві.

Проекти сприятимуть молодіжному підприємництву, освіті та соціальному підприємництву серед молоді завдяки транснаціональним проектам із неформальної освіти, що ґрунтуються на багатосторонніх партнерствах. Пріоритет віддаватиметься проектам, що пропонують практичні рішення для соціальних проблем, наявних у спільнотах походження, та використовують економічний потенціал регіону, в тому числі шляхом залучення приватного сектора. Цей вид проектів також може включати в себе заходи з мобільності.

Контакти для консультацій: Education, Audiovisual & Culture Executive Agency. All relevant information can be obtained from: EACEA – Unit A6 Erasmus+: Sport, Youth and EU Aid Volunteers; BOUR 04/29 Avenue du Bourget 1B-1049, Brussels, е-mail: EACEA – YOUTH@ec.europa.eu. Щодо інших можливостей для молоді звертайтесь до Інформаційного центру Еразмус+ Молодь
за телефоном:  (050) 878-92-27.

Деталі про умови конкурсу можна знайти за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1715-proekty-erazmus-zadlia-rozvytku-potentsialu-molodi-konkurs-tryvaie-do-8032018.html.

З додатковою інформацією для зацікавлених учасників конкурсу можна ознайомитися за посиланнями: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/capacity-building-in-field-youth-2018_en, https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/sites/erasmusplus2/files/erasmus-plus-programme-guide2_en.pdf.