Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Мобільний офіс» Кам’янського ЦНАП представили на фотовиставці у Києві

На запрошення керівників проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України», який реалізується німецькою компанією «GIZ», директор Кам'янського ЦНАП Марина Гурська відвідала фотовиставку «Минуле. Теперішнє. Майбутнє. Будуючи життя після переселення», що проходить з 1 по 11 лютого у Центрі сучасного мистецтва М-17 у Києві.

Фотовиставка складається з робіт Максима Дондюка – українського  фотографа, всесвітньо відомого своїми роботами на тему Майдану та конфлікту на сході країни.

Виставка зображує життя переселенців, які залишили свої оселі та знайшли нові домівки у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Основну увагу автор приділив людям, які були вимушені почати нове життя, а також тим, хто їм у цьому допомагає.

Наразі на території вказаних областей німецькою компанією GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини, здійснюється близько 800 проектів, націлених на інтеграцію вимушено переміщених осіб.

Інноваційний проект Кам'янського щодо створення першого в Україні «Мобільного офісу» ЦНАП став одним із семи проектів, які зображені у фотовиставці.

«Мобільний офіс» Кам'янського ЦНАП показав актуальність забезпечення доступності послуг для всіх без обмеження громадян. Особливо для тих, хто через інвалідність чи хворобу не має можливості вирішити нагальні життєві питання. І серед таких громадян, безумовно, є переселенці, яких у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях понад 300 000.
Наразі, принцип Мобільного ЦНАП, запроваджений у Кам'янському, отримав значну популярність та поширюється по всій Україні.

Робота міського голови Андрія Білоусова і Кам'янського ЦНАП щодо забезпечення доступності послуг та орієнтованості на потреби осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб отримала високу оцінку під час відкриття фотовиставки Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Ернстом Райхелем.

Планується, що після завершення виставки у Києві, її показ продовжиться у Німеччині.

 

09 лютого 2018