Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшла робоча зустріч з представниками НЕФКО щодо реалізації заходів з енергоефективності

8 лютого у міськраді відбулося засідання групи реалізації проекту «Підвищення енергоефективності у місті Кам’янське», в якому взяли участь консультанти НЕФКО від датської компанії «RAMBOLL» и ТОВ «АЙЗЕТ КОНСАЛТИНГ».

Згідно з проектом загальною вартістю 13,5 млн.грн, у двох закладах освіти лівобережжя – ліцеї нових інформаційних технологій та яслах-садку №31 «Барвінок» – передбачено впровадити заходи з підвищення енергоефективності.
Тут планують виконати утеплення стін, цоколю, перекриття, заміну старих вікон та дверей на нові енергозберігаючі, встановлення автоматизованих індивідуальних теплових пунктів, ізоляцію трубопроводів та балансування системи опалення, встановлення системи вентиляції з рекуперацією, реконструкція систем внутрішнього та зовнішнього освітлення на основі ЛЕД-технології. Проект спрямований на зниження споживання енергоносіїв у бюджетних закладах, скорочення викидів парникових газів у навколишнє середовище та поліпшення умов перебування дітей та персоналу у приміщеннях будівель.

Консультанти НЕФКО ознайомили членів робочої групи з наступними кроками щодо реалізації проекту. Наразі вже проведено енергоаудити будівель, підготовлено та схвалено бізнес-план, укладено Кредитну угоду.

Робоча група утворена згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова від 30.08.2017 № 309-р «Про утворення групи реалізації проекту «Підвищення енергоефективності у місті Кам’янське».

09 лютого 2018