Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Британська Рада відкриває прийом заявок від університетів на гранти в сфері креативної економіки

Створено: 2019-04-09 05:54:25Оновлено: 2019-04-09 05:54:57

Британська Рада в рамках програми CreativeSpark оголошують конкурс грантів до 40 тис. фунтів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні.

На конкурс приймаються заявки від українських університетів у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії. Також, Британська Рада заохочує навчальні установи, НУО та міські державні адміністрації до подання проектів на конкурс об’єднанними зусиллями. Завдяки такому формату збільшується можливість розвивати підприємницьку еко-систему на рівні міст в Україні та адаптувати успішний британський досвід розвитку підприємницьких навичок в системі вищої освіти.

Мета програми Creative Spark – розвиток креативної економіки через навчання та підтримку студентів, випускників університетів та молодих підприємців. Програма фокусується на трьох елементах - формування партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій, різноманітних навчальних активностях та подіях з розвитку підприємницьких навичок, онлайн-курсах англійської для підприємців.

Кінцевий термін подання заявки до 12 травня 2019 року.

Аплікантів, заявки яких будуть відібрані, повідомлять про результати 03 червня 2019 року.

З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь за посиланням: creative.spark@britishcouncil.org.

Додаткова інформація щодо участі у конкурсі, аплікаційна форма та рекомендації подання заявки містяться за посиланням Партнерського фонду CreativeSpark: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark/fund.