Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2019 році

Створено: 2019-04-09 11:44:20Оновлено: 2019-04-09 11:45:01

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році:

-       30 сесія: 21–24 червня у Сєвєродонецьку;

-       31 сесія: 19–22 липня в Одесі.

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України. Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір. Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

-       отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;

-       вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;

-       поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;

-       долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету:

-         на 30 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Severodonetsk (до  19 травня 2019 року);

-         на 31 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Odesa (до 16 червня 2019 року).

Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/EUStudyDays.

Контактна особа: Ірина Мовчан, директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua.

Координаційна група проекту: eustudydays@gmail.com, 097 321 47 30.