Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міні-гранти на проведення заходів із програмування в рамках ініціативи Meet and Code

Створено: 2018-07-09 12:18:17Оновлено: 2018-07-09 12:19:11

Meet and Code оголошує конкурс, який охопить 600 подій у 22 країнах та 280 містах і залучить близько 30 тисяч учасників. Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Основна мета європейської ініціативи Meet and Code, привернути увагу дітей та молоді до цифрового світу.

Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію подій, які присвячені програмуванню/новітнім технологіям. За умовами програми дані заходи необхідно провести впродовж тижня кодування ЄС, що триватиме з 6 по 21 жовтня 2018 року.

Цього року НУО можуть отримати міні-грант розміром до 9 тис. грн. для організації заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. Подавати заявки потрібно в електронному вигляді за посиланням: https://meet-and-code.org/ua/uk/register до15 липня 2018 року.

Критерії відбору поданих заявок:

-       кожна подія має стосуватися теми технологій та кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки – подія має зосереджуватися на програмуванні;

-       кожну подію має відвідати щонайменше 20 дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років;

-       заходи, профінансовані ініціативою Meet and Code, повинні бути безкоштовними для учасників.

Цього року Meet and Code вперше нагородить найкращі події та продемонструє їхні результати широкій аудиторії. Нагороди вручатимуть у трьох категоріях:

  1. Грай та кодуй (щорічна тема). Заходи Meet and Code, які намагаються вирішити футбольні проблеми, пов’язані з ІТ, або заходи, які використовують футбол для привернення уваги дітей до ІТ.
  2. Інновації. Заходи Meet and Code, що розвивають та популяризують креативні навчальні методи або розвивають сучасні ІТ/цифрові теми. Наприклад, IoT, Blockchain, AI, 3D-друк тощо.
  3. Різноманіття. Заходи Meet and Code, що використовують IT або інші цифрові технології, аби зменшити нерівність, яка існує в громаді чи суспільстві.

В процесі подання заявки необхідно обрати категорію, яка відповідає вашій події. Заходи, що не відповідають вказаним категоріям, залишаються прийнятними для отримання гранту.

Голосування відбуватиметься з 1 вересня по 5 жовтня 2018 року.

На першому етапі події змагаються між собою на національному рівні. Відбір заходів відбуватиметься двома способами: одна подія обиратиметься шляхом публічного голосування на сайті Meet and Code, ще одну подію відбере Ресурсний центр ГУРТ як партнер Глобальної мережі TechSoup.

У кожній категорії подія із найбільшою кількістю голосів потрапить до наступного етапу, де переможців відбиратиме журі. Організації, що обіймуть перші місця у категоріях на загальноєвропейському конкурсі, отримають винагороду в розмірі 2,5 тис. євро.

Більше додаткової інформації щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.sap.com/ukraine/index.html. Контактна електронна адреса Ресурсного центру ГУРТ: ukraine@meet-and-code.org.