Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Молодь Кам’янського залучають до оплачуваних робіт

У Камянському розпочалися громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді у літній період. Про це повідомили у департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Для задоволення потреб молодих шукачів легального заробітку, забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в тому числі її незахищених категорій (з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді з багатодітних і малозабезпечених сімей тощо) під час літніх канікул та у вільний від навчання час, департаментом з гуманітарних питань міської ради за підтримки міського голови Андрія Білоусова організовано проведення громадських оплачуваних робіт для молоді міста.

Протягом травня – червня було сформовано список молоді, яка виявила бажання взяти участь у громадських роботах, та укладено договір про співпрацю з даного питання із комунальним закладом «Кіноконцертний зал «Мир».

Роботи розпочалися 2 липня та триватимуть місяць. 11 молодих людей – 8 юнаків і 3 дівчини  (4 школяра та 7 студентів закладів вищої освіти міста) приступили до виконання загальнодоступних видів робіт, які не потребують спеціальної кваліфікації. До переліку робіт входить: проведення легких ремонтних робіт та прибирання приміщень кінотеатру імені Т.Г.Шевченка.

По завершенню робіт молодь отримує заробітну плату, яка дорівнює мінімальній та складає 3723  гривень з утриманням податків згідно чинного законодавства.

Як наголошують у департаменті, сьогодні в Україні, та в місті зокрема, спостерігається позитивна тенденція до зростання кількості юнаків та дівчат, які намагаються реалізувати своє бажання працювати та отримувати гідну зарплату. Це є природнім прагненням для кожної юної людини, яка мріє про незалежність та самостійність у житті. І літо для цього – найкраща пора.

 

09 липня 2018