Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова відвідав Казахстан

Із 4 по 7 липня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов перебував з офіційним візитом у столиці Казахстану Астані. У відвідинах також взяв участь заслужений тренер України, Почесний громадянин нашого міста Лев Рудольфович Єжевський. Лист-запрошення на ім'я міського голови надіслав Фонд Першого Президента Республіки Казахстан – Лідера Нації – Нурсултана Назарбаєва.

Програма візиту передбачала участь у заходах з нагоди святкування  20-річчя столиці Республіки Казахстан – міста Астани. Урочистості відбувались за участю першого президента Республіки Нурсултана Назарбаєва.

Андрій Білоусов тепло привітав керівництво країни та  всіх жителів Астани зі святом, побажав місту подальшого розвитку і процвітання, а всьому народу Казахстану – миру, добра й достатку.

Також міський голова вручив на пам’ять дерев’яні блюда, розписані українськими майстрами петриківського розпису, та наголосив, що щира дружба, яка історично пов'язала Кам’янське з Республікою Казахстан, буде тільки зміцнюватися.

У ході відвідин Андрій Білоусов  взяв участь у конференції з питань налагодження  міжнародних зв’язків з муніципалітетами міст Республіки Казахстан.

День столиці (День Астани) – державне свято Республіки Казахстан, яке відзначається 6 липня. Цього дня 1994 року було прийнято постанову Верховної Ради Казахстану про перенесення столиці з Алма-Ати до Акмоли. У 1997 році Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв прийняв остаточне рішення про перенесення столиці з Алма-Ати в Акмолу. 6 травня 1998 року відповідно до Указу Президента Республіки Казахстан Акмола була перейменована в Астану.

 

09 липня 2018