Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському грали в бібліотеку

Фахівці міської бібліотеки-філії №5 завжди бажані гості у дітей Кам’янського дитячого протитуберкульозного санаторію. Вони давні сусіди та партнери. Зазвичай, діти охоче відвідують бібліотеку, листуються з батьками, використовуючи безкоштовний Інтернет, іноді виконують домашні завдання, беруть участь в усіх заходах, які пропонує бібліотека.

Днями бібліотекарі самі вирушили до санаторію з книгами, журналами, настільними іграми. Візит  відбувся незвичний: грали в бібліотеку. Учениця 10 класу Анжеліка Барановська із задоволенням опановувала нові для себе знання.

Вона була чудовим бібліотекарем: вибагливою, але дуже уважною. Анжеліка старанно виконувала професійні обов’язки: всіх бажаючих записала до бібліотеки та розповіла про правила користування закладом культури.

Дівчина звернула увагу на книжкові та журнальні новинки, запитувала про читацькі смаки своїх  відвідувачів, попереджала про своєчасне повернення книжок до бібліотеки.

Майже всі  діти захотіли записатися до бібліотеки, де працює така лагідна і привітна дівчинка. Домовилися, що наступного разу всі зустрінуться у бібліотеці. І вже хтось інший виконуватимемо функцію бібліотекаря.

09 липня 2018