Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському забезпечується медична реабілітація учасників АТО

Станом на 1 липня в Кам’янському на обліку перебувало 1332 особи, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, з них 41 інвалід війни в АТО, 81 особа зі статусом «член сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, осіб рядового та начальницького складу, органів внутрішніх справ України, які брали участь в АТО», інформація про яких внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, що мають право на пільги. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради.

На диспансерному обліку в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста перебуває 410 демобілізованих учасників антитерористичної операції. Упродовж січня-червня 2018 року в стаціонарних відділеннях лікувально-профілактичних закладів міста проліковано 201 особу, за цей час витрачено на надання стаціонарної допомоги 178 375 грн.

Заходами програми для учасників АТО вартість одного ліжко-дня на медикаменти  становить 65 грн., на харчування – до 55 грн.

Протягом січень-червень 2018 року надано стоматологічну допомогу та забезпечено зубопротезуванням 205 учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на суму 277 173 грн.

За звітний період пройшли амбулаторне лікування 387 осіб на  загальну суму 215 362 грн.

«Звернення від учасників антитерористичної операції, їх родин та членів сімей загиблих розглядаються першочергово, всебічно, оперативно та результативно», – зазначає начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова.

 

 

09 липня 2018