Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янська флотилія юних моряків – краща в Україні

Наприкінці червня у Харкові на базі дитячо-юнацького клубу моряків відбувся XIV відкритий зліт флотилій та клубів юних моряків України. Кам’янське на змаганнях представляла команда міського комунального закладу «Флотилія юних моряків і річковиків». 

11 команд з різних міст України змагалися за звання найкращих. Випробовування з веслування, в’язання морських вузлів, вітрильні перегони принесли у скарбничку нагород нашої команди перші місця. Другі місця курсанти посіли у змаганнях з кросу, плавання та подачі рятувального кінця. В особовому заліку серед дівчат відзначилися Катерина Федорова та Марія Василевич. Найсильнішими серед хлопців були Микола Сазонов, Денис Соловей, Іван Кідишко, Єгор Руденко, Олександр Грищенко та Іван Заболотний.

На урочистому закритті зльоту були присутні поважні гості – ветерани флоту, батьки курсантів, депутати та представники громадськості. Під бурні оплески вихованці Флотилії отримали нагороди та цінні призи. 

Перехідний Кубок переможців та золоті медалі стали підтвердженням високого рівня підготовки і наполегливості у навчанні юних моряків Кам’янського. Свою перемогу курсанти Флотилії присвятили Дню військово-морських сил України, що відзначається на початку липня, а також усім колишнім і майбутнім захисникам водних меж нашої держави.

09 липня 2019