Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському обговорили підготовку міста до зими

9 серпня у Кам`янському пройшло чергове засідання штабу з підготовки міста до осінньо-зимового періоду, яке очолив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Антон Черніков.

Присутні на нараді керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради прозвітували про готовність до зими житлових будинків та об`єктів соціальної інфраструктури.

На сьогодні підготовка міста до опалювального сезону проходить згідно із затвердженим графіком. Медичні заклади готові на 82%, освітні – на 93%, житлові будинки – на 50%. Наприкінці серпня будуть проводитись гідровипробування системи опалення для своєчасного виявлення та усунення пошкоджень.

Антон Черніков дав низку доручень керівникам комунальних підприємств. Зокрема, «Управляючій компанії по обслуговуванню житлового фонду» доручено провести утеплення дахів та вхідних груп житлових будинків, у разі необхідності встановити скло на кватирках у під’їздах. Іншим керівникам доручено продовжувати планову роботу з підготовки до опалювального сезону та своєчасно інформувати керівництво штабу про усі проблемні питання, що виникають в ході підготовки.

09 серпня 2017