Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформація до відома мешканців району

Створено: 2017-08-09 13:47:09Оновлено: 2017-08-09 13:50:09

       Найціннішим скарбом кожної держави є її діти – її майбутнє.

       Причини, через які діти залишаються без батьківського піклування різні, але наслідок один – дитина позбувається конституційного права на сімейне виховання.

       Основним завданням служби у справах дітей є соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини.

       Для всебічного і гармонійного розвитку особи, діти повинні рости в сімейних умовах, в атмосфері щастя, любові і розуміння.

       Досвід показує, що серед усіх форм влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлення найкраща, бо це прирівнює дитину у правовому відношенні до рідних дітей подружжя, а дитина набуває в особі усиновлювачів батьків та сім’ю.

       Підлягають усиновленню тільки діти, які мають правові підстави для усиновлення, перебувають на місцевому регіональному та централізованому обліках з усиновлення.

       Останнім часом спеціалісти служби у справах дітей стикаються з непорозумінням громадян, які звертаються до нас з питань усиновлення. При зверненні до служби окремі громадяни мають безпідставну думку, що якщо дитина перебуває у державному дитячому закладі, вона може бути усиновлена, але наголошуємо, що усиновленню підлягає дитина, яка має на це правові підстави, а саме дитина, яка має відповідний статус: дитина, позбавлена батьківського піклування чи дитина-сирота.

       Перебування у дитячих державних закладах має ряд підстав, за яких дитина тимчасово знаходиться у відповідному закладі.

       Таким чином адміністрація Південного району, запрошує громадян, які виявили бажання усиновити дитину звертатися до служби у справах дітей (а саме до сектору з питань усиновлення, опіки та піклування) за адресою: м.Кам’янське, вул.Затишна, 3, каб.412,

Чекаємо на Вас пн., чт.: 9.00 – 17.00