Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До кінця року у Кам`янському встановлять ще 130 євроконтейнерів для сміття

Комунальні служби Кам`янського постійно вдосконалюють свою роботу з утримання міста в належному санітарному стані. В травні цього року комунальне підприємство «КАТП-042802» отримало близько 170 сміттєвих  контейнерів сучасного зразка. Днями 35 таких контейнерів було встановлено у Південному районі міста.  Найближчим часом з’являться вони і на Лівому березі.

Як повідомив директор «КАТП-042802» Віталій Чернявський,  на лівобережжі планують встановити близько 130 євроконтейнерів. Але для цього потрібно переобладнати майданчики для збору твердих побутових відходів (ТПВ). Депутати міської ради Сергій Миршавка, Артур Круть та Андрій Дроговоз направили частину коштів, виділених їм на виконання депутатських повноважень, на облаштування таких майданчиків на лівому березі. Як тільки точки збору ТПВ будуть готові, туди встановлять нові контейнери.

За словами Віталія Чернявського, сучасні контейнери мають низку переваг перед старими. Вони більш місткі (1,1 куб.м проти 0,75 куб.м у звичайних контейнерів), зроблені з оцинкованої сталі та обладнані пластиковою прогумованою кришкою.

Наступного року міська влада планує продовжити закупівлю сміттєвих контейнерів та їх встановлення по місту. Нагадаємо, що в 2016-му році за кошти обласного бюджету для таких контейнерів були придбані спеціальні сміттєвози марки «Foton».

09 серпня 2017