Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Рятувальники Кам’янського роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки в побуті

З метою підвищення рівня обізнаності населення з питань безпеки життєдіяльності, інспектори 8 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд у житловому секторі Південного району міста Кам’янського.

У ході заходу співробітники ДСНС роз’яснили громадянам правила пожежної безпеки в побуті, навчали правилам поведінки у разі виникнення пожежі у приміщенні, а також нагадали правила безпечної поведінки під час відпочинку на водних об’єктах та на природі.

Під час рейду рятувальники найбільшу увагу людей зосередили на необхідності правильного користування побутовими, електричними та газовими приладами.

«Для запобігання виникненню пожеж у помешканнях необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу та електричні прилади, а також дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації, не захаращувати сходові клітини, холи, коридори загального користування та підходи до засобів пожежогасіння, не можна будувати сараї, гаражі та інші споруди у протипожежних розривах», – наголошували вогнеборці.

Під час бесід інспектори ДСНС вручали пам’ятки з правилами безпеки в літню пору року та нагадували, що у разі виникнення пожежі або виявлення ознак горіння необхідно телефонувати до Служби порятунку за номером «101». 

09 серпня 2018