Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янські волейболістки стали переможцями турніру на Кубок міського голови Нової Каховки

3-4 серпня у Новій Каховці (Херсонська область) проходив турнір із волейболу на кубок міського голови. За головний трофей змагалися п’ять чоловічих та п’ять жіночих команд з Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Наше місто представляли дві жіночі команди – «Кам’янське-1» (КП «Міськводоканал») і «Спарка»,  та чоловіча збірна «Міськводоканалу».

За підсумками запеклої боротьби дівчата з «Кам’янське -1» здобули впевнену перемогу. На другому місці опинилась команда із Синельникового, на третьому – з Нової Каховки.

Серед чоловіків першими стали спортсмени з Нової Каховки, друге місце – у кам’янської команди «Міськводоканал», третє – у Першотравенська.

Серед наших земляків кращими гравцями були визнані Сергій Фролов та Анна Середа, яку вже називають майбутньою зіркою українського волейболу.

На урочистій церемонії закриття турніру спортсменів привітав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Учасники змагань отримали кубки, медалі та грамоти, і щиро дякували організаторам за цікаве і насичене спортивне свято.

Волейболісти Кам’янського також висловлюють щиру подяку  спонсорам змагань: депутату міської ради Сергію Миршавці, директору комунального підприємства «Міськводоканал» Олександру Плахотніку і директору ТОВ «Промремсервіс-ресурс» Оксані Федосюк.

09 серпня 2018