Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському виконуються заходи міської екологічної програми

У місті триває реалізація Екологічної програми Кам’янського на 2016–2020 роки.

У І півріччі 2018 року за рахунок коштів місцевого бюджету виконано низку заходів. Зокрема, проведено роботи із захисту населення від факторів радіаційного забруднення довкілля у зоні впливу хвостосховища по вулиці Лазо. На ці заходи витрачено 121,3  тис. гривень.

Продовжується виконання робіт зі створення системи комплексного екологічного моніторингу міста, які проводить корпорація «Укратомприлад».  Освоєно 647,5 тис. гривень.

Виконуються заходи з озеленення міста та догляду за зеленими насадженнями. На підтримку Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» та відповідно до розпорядження міського голови, на території міста у квітні поточного року проводилась екологічна акція «День довкілля», під час якої було висаджено 121 дерево різних порід (горобина, липа, береза) та 4000 кущів спіреї в парках, скверах та навчальних закладах нашого міста.

З початку року ліквідовано 51 несанкціоноване стихійне сміттєзвалище, загальним об’ємом більш ніж 4541 м3, освоєно 659,7 тис. гривень. Роботи в цьому напрямку продовжуються.

Крім цього, тривають роботи за проектом благоустрою та озеленення об’єктів зеленого господарства «Сквер хіміків». Продовжується реалізація проекту із захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, ліквідації шламонокопичувача у балці Ясиновій.

Також проведено коригування робочого проекту щодо поліпшення стану лівобережного каналу та отримано висновок Державної експертизи.

Контроль за виконанням Екологічної програми здійснює управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради.

 

09 серпня 2018