Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Біля 100 кам’янчан скористалися послугою «Мобільний офіс»

Протягом першого півріччя поточного року до кам’янських  ЦНАПів надійшло 98 заявок на обслуговування за допомогою сервісу «Мобільний офіс».

Адміністратори ЦНАПів здійснили 25 виїздів та забезпечили надання необхідних послуг усім заявникам.

Нагадаємо, що сервіс «Мобільний офіс» запрацював у Кам’янському у 2017 році та був розроблений спеціально для громадян, які через певні життєві обставини чи особливості фізичного стану не мають змоги самостійно звернутися до Центру надання адміністративних послуг. За два роки роботи даний проект довів свою ефективність та допоміг біля 2 тисячам камянчан у вирішенні нагальних питань.

Нагадаємо, що Кам’янське є першим містом в Україні, де впроваджено сервіс надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян «Мобільний офіс». Проект пересувного офісу створено командою Кам’янського ЦНАП за підтримки міського голови Андрія Білоусова. Ця розробка була відзначена багатьма громадськими, державними та міжнародними організаціями як одна з кращих практик органів місцевого самоврядування. Сьогодні ідея мобільного офісу поширена в багатьох громадах України.

09 серпня 2019