Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Запрошуємо молодь Кам’янського на святковий квест до Дня міста

Найактивніші кам’янчани на День міста змагатимуться у квесті «Кам’янське.ua – територія щасливих людей». Ідея проведення квесту належить управлінню молоді та спорту міської ради.

Кам’янчани – це працелюбні, активні та позитивні люди. Тож, фахівці управління впевнені, що саме таке дозвілля імпонує більшості містян. Основний меседж змагань: «Майбутнє за молоддю». Участь у квесті можуть взяти молоді люди, віком від 16 до 35 років.

На сьогодні вже зареєстровано 6 команд по 5 учасників. У День міста вони змагатимуться між собою за звання «найрозумніших», «найшвидших», «найвеселіших» кам’янчан. Подробиці змагань організатори тримають у таємниці. Відомо лише, що обов’язковими умовами участі у квесті для команд є телефон із якісною камерою та встановленою програмою сканування QR-кодів.

Стартують команди о 9:30 від пам’ятника «Прометей», триватимуть змагання більше 4 годин. Ті, хто найкраще знають рідне місто і швидше за всіх виконають завдання, отримають звання «Переможця тематичного квесту «Кам’янське.ua – територія щасливих людей» та цінні подарунки від міського голови Андрія Білоусова.

10 вересня протягом робочого дня приймаються останні заявки від учасників. Тож, бажаючі ще мають можливість зареєструватися для участі у квесті «Кам’янське.ua – територія щасливих людей» у гугл-формі. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 098-827-12-15, Аліна.

09 вересня 2019