Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відбувся «Осінній веломарафон»

7 жовтня в Кам'янському пройшов масштабний велопробіг, який зібрав багатьох спортсменів та велолюбителів. Цей спортивний захід вже став традиційним для кам`янчан, адже проходить у місті третій рік поспіль.

Фестиваль стартував опівдні на майдані Петра Калнишевського. Сотні велосипедистів приїхали сюди, щоб взяти участь у спільному веломарафоні. Для малечі організатори провели велогонки біля будівлі міськради.

Перед стартом до велосипедистів звернувся міський голова Андрій Білоусов – ініціатор та постійний учасник спортивних заходів у місті.

«Щиро вітаю всіх із нашим спільним спортивним святом, бажаю отримати масу задоволення і позитивних емоцій. Сьогодні ми завершуємо велосипедний сезон, але наступного року обов’язково зустрінемось знову. Ми й надалі будемо організовувати для вас подібні заходи та популяризувати спорт і здоровий спосіб життя», – сказав міський голова.

Серед почесних гостей фестивалю був і активний учасник велосипедного руху в Кам'янському Сергій Чернявський. Він щойно повернувся з велосипедного походу Говерла – Кам'янець-Подільський протяжністю понад 400 кілометрів.

Стартував велопробіг після невеликої розминки – кругового заїзду по площі. Маршрут пролягав від центру міста по мостовому переходу до лівого берега і назад до місця старту. На подолання всієї дистанції (близько 30 кілометрів) у велосипедистів пішло 1,5 – 2,5 години. Під час марафону учасники проявляли максимальну доброзичливість, підтримували і допомагали один одному.

За підсумками пробігу відбулася церемонія нагородження учасників у номінаціях «найоригінальніше вбрання», «найоригінальніший транспортний засіб» та «наймолодший учасник».

Велосипедисти лишилися задоволені високим рівнем проведення спортивно-масового заходу та дякували організаторам за чергову можливість проїхатись рідним містом у компанії друзів. Багато з них наголошували, що з нетерпінням чекатимуть наступного веломарафону у 2018 році.

09 жовтня 2017