Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Діяльність державного підприємства «38 ВІТЧ» у Кам’янському отримала високу оцінку експертів

З 1 по 5 жовтня у Кам’янському була проведена комплексна перевірка державного підприємства «38 відділ інженерно-технічних частин» щодо стану забезпечення фізичного захисту радіаційно-небезпечних об’єктів.

До складу комісії, яка здійснювала інспекцію, увійшли заступник директора Департаменту з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Світлана Кульчицька, представник Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Артур Небіщанський, спеціаліст Державної інспекції ядерного регулювання України Андрій Голубєв, фахівець Дирекції з фізичного захисту ядерних установок та ядерних матеріалів і спеціальної безпеки Ігор Куницький, начальник управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради Богдан Наполов.

Нагадаємо, що державне  підприємство «38 відділ інженерно-технічних частин»  забезпечує належний рівень фізичного захисту та радіаційної безпеки на об’єктах режимної території колишнього уранового виробництва колишнього ВО «ПХЗ». Підприємство здійснює важливу роль у виконанні завдань щодо недопущення розповсюдження радіаційно-забруднених матеріалів за межі режимної території.

Комісією перевірено відповідність організаційно-правових та інженерно-технічних заходів щодо забезпечення фізичного захисту режимної території на
ДП «38 ВІТЧ». За результатами перевірки підприємство отримало високу оцінку.

Голова комісії Світлана Кульчицька висловила подяку керівництву міста за плідну співпрацю та всіляку підтримку діяльності підприємства на місцевому рівні.

09 жовтня 2018