Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До кам’янської бібліотеки завітали сучасні українські письменники

Днями до Кам’янського у Центральну міську бібліотеку імені Тараса Шевченка завітали талановиті люди, віддані своїй справі: сучасні письменники Міла Іванцова та Анатолій Дністровий. Почесні гості розповіли про свій життєвий і творчий шлях, залюбки дали відповіді на запитання своїх шанувальників.

Як повідомила директор Централізованої бібліотечної системи міста Лариса Денисюк, зустріч із кам’янчанами відбулася у рамках проекту «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Проект покликаний підвищити престиж читання у районних центрах України, ознайомити мешканців із сучасною українською літературою та письменниками, включити їх у культурне поле, спільне з великими містами. Тож автори завітали й до Кам’янського.

Творчий доробок Міли Іванцової складається з 7 романів та 4 збірок оповідань. Письменниця неодноразово бувала на Сході та Заході України. Проте у центральній частині раніше не була. Тож вважає: така зустріч віч-на-віч із шанувальниками подарує обом сторонам дорогоцінні хвилини спілкування.

Роман Анатолія Дністрового «Пацики» входив у 20-ку романів  періоду незалежності за версією сайту «Інсайдер». Митець щиро сподівається, що його нова робота «Б-52» дістане високу оцінку кам’янської публіки під час презентації.

У невимушеній атмосфері спілкування кам’янчани дізналися про життєві переконання письменників та їх плани на майбутнє. А заодно зарядилися позитивним настроєм від знайомства з цікавими постатями в українській літературі.

За матеріалами Міської інформаційної служби.

09 жовтня 2019