Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Посадовці Кам’янської міськради написали колективний диктант з української мови

9 листопада, у День української писемності та мови, посадовці міської ради Кам’янського долучились до написання диктанту національної єдності. З відповідною ініціативою виступив міський голова Андрій Білоусов.

Зі святом колег привітала заступник міського голови, керуючий справами виконкому міської ради Тетяна Завгородня та наголосила, що посадовим особам місцевого самоврядування як нікому іншому потрібно грамотно володіти рідною мовою. Вона зазначила, що оцінювати написані роботи не будуть, проте для перевірки своїх знань можна надіслати  відсканований або сфотографований текст на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Диктант на дотримання правил орфографії та пунктуації зачитувала методист департаменту з гуманітарних питань міської ради Тамара Згама. Для перевірки знань був обраний текст О.Травневого «Україна на межі тисячоліть» об’ємом у 162 слова. По завершенню диктанту посадовці отримали оригінал тексту і мали змогу самостійно перевірити свої роботи.

У 2017 році свій диктант на перевірку надіслали майже 29 тисяч осіб. Жодної помилки не зробили 123 учасники, з них п'ять - з Дніпропетровщини.

09 листопада 2018