Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Вітання Кам`янського міського голови Андрія Білоусова із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури Кам`янського!

Щиро вітаю вас зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Культура формує духовне надбання нації, забезпечує надійний зв'язок між поколіннями, прищеплює любов до Батьківщини і свого народу. Суспільство, яке орієнтується лише на матеріальні цінності, не має майбутнього. Побороти людську байдужість та егоїзм, прищепити правильні життєві орієнтири і зробити людей краще – найважливіша місія культури. І це саме те, чого сьогодні так потребує українське суспільство.

Ми пишаємось тим, що у нашому місті вирує активне культурне життя: проходять фестивалі і концерти, організовуються художні виставки, музейні експозиції та яскраві театральні постановки. Ці високі досягнення стали можливі завдяки професіоналізму і самовідданості багатьох працівників сфери культури нашого міста.

Шановні митці! Прийміть сердечну подяку за невтомну працю і постійний творчий пошук. Щиро бажаю вам міцного здоров'я, невичерпного натхнення, оптимізму та нових звершень в ім’я рідного міста!

 

З повагою –

Міський голова                                             Андрій Білоусов

09 листопада 2018