Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшла акція, приурочена Міжнародному дню людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю щороку разом зі світовою спільнотою відзначають в Україні і, зокрема, у Кам’янському. 8 грудня в міському музичному коледжі для дітей з особливими потребами провели насичену розважальну програму.

Підтримати дітей та батьків, вручити солодкі подарунки і поділитися теплом свого серця завітали заступник міського голови Тетяна Загородня, депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік та голова громадської організації «Радість жити» Ольга Майорова.

Від імені міського голови Андрія Білоусова Тетяна Загородня привітала присутніх і побажала кожному витримки, мужності, наснаги та подякувала усім, хто підтримує та піклується про дітей з особливими потребами.

Разом із батьками діти брали участь у творчих майстер-класах, за допомогою аніматорів прикрашали себе яскравим аквагримом і весело перетворювались на казкових персонажів.

Захід організовано громадською організацією «Радість жити» за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Кам’янське».

Попри те, що на долю особливих людей випали нелегкі випробування, долаючи усі труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя – зазначили організатори свята.

09 грудня 2019