Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Федулова Наталія Богданівна

Посада: Головний спеціаліст
Телефон: (0569) 56-07-65

 

ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ

Головний спеціаліст:         

1. Забезпечує виконання покладених на управління завдань щодо забезпечення матеріальними та технічними ресурсами.

2. Готує проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету,  розпоряджень міського голови, міських програм, що належать до компетенції управління з питань матеріально-технічного забезпечення.

3. Вносить пропозиції до проектів річних планів матеріально-технічного забезпечення охорони здоровʼя та узагальнює заявки на матеріальні ресурси закладів, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я та які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

4. Готує проекти договорів з постачальниками та управлінням охорони здоров’я щодо закупівлі товарів, робіт та послуг.

5. Здійснює контроль за виконанням постачальниками договірних зобов'язань, кількістю товарів, робіт та послуг, які надходять чи надаються управлінню та закладам охорони здоров’я.

6. Веде оперативний облік забезпечення матеріальними та технічними ресурсами мережі закладів охорони здоров’я та утримання управління, згідно заявок.

7. Здійснює розподіл матеріально-технічних ресурсів згідно заявок, наданих закладами охорони здоров’я та управлінням.

8. Готує накази з метою цільового та раціонального використання товарів, робіт та послуг, придбаних за рахунок коштів міського бюджету.           

9. Здійснює моніторинг енергоспоживання, контроль та координацію роботи з надання закладами охорони здоров’я інформації до інформаційної системи енергомоніторингу.

10. Надає пропозиції щодо впровадження заходів енергозбереження та підвищення ефективності використання бюджетних коштів на оплату за енергоносії закладами охорони здоров’я, підпорядкованих управлінню та які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, згідно рішень міської ради.

11. Готує матеріали для проведення засідань з питань щодо забезпечення матеріальними та технічними ресурсами управління та закладів охорони здоров’я. 

12. У межах повноважень веде ділове листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, постачальниками, підприємствами, установами та організаціями з питань що належать до компетенції.

 Посадова інструкція