Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку і фінансування

Головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку і фінансування

Гуріна Катерина Валеріївна

Посада: головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку і фінансування
Адреса роботи: 51931 м.Кам`янське вул.Москворецька,14
Кабінет №: ІІІ поверх каб.11
Ел.скринька: depbuh@i.ua
Телефон: (05692) 55-40-63

Головний спеціаліст - бухгалтер:

  1. Відповідає за бухгалтерський облік по спеціальному фонду 010116, складає картки аналітичного обліку фактичних та касових видатків, заповнює книгу обліку асигнувань та прийнятих зобов’язань.
  2. Дотримується бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасно подає на реєстрацію такі зобов’язання, здійснює платежі відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірно та у повному обсязі відображає операції у бухгалтерському обліку та звітності.
  3. Здійснює облік розрахунків з дебіторами та кредиторами по спеціальному фонду (КФК 010116), здійснює аналіз дебіторів кредиторів, слідкує за терміном виникнення та перебігу дебіторської та кредиторської заборгованості, здійснює роботу по списанню дебіторської та кредиторської заборгованості термін позовної давності якої минув.
  4. Веде облік розрахунків з дебіторами та кредиторами по спеціальному фонду КФК 010116, здійснює аналіз дебіторів кредиторів, слідкує за терміном виникнення та перебігу дебіторської та кредиторської заборгованості, здійснює роботу по списанню дебіторської та кредиторської заборгованості термін позовної давності якої минув, Бере участь у проведенні інвентаризації грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей, оформлює належним чином результати інвентаризації, готує акти на списання по результатам інвентаризації.
  5. Здійснює відновлення касових видатків при відшкодуванні витрат за комунальні послуги та інше, дотримується порядку оформлення та обліку первинних документів які опрацьовуються відділом, здійснює банківські операції, пов’язані з рухом коштів і товарно-матеріальних цінностей, бере участь у плануванні кошторису по спеціальному фонду (КФК 010116), здійснює контроль, щодо використання коштів спеціального фонду за напрямком відповідно до законодавства.
  6. Здійснює перевірку відповідності платежів взятим бюджетним зобов’язанням та бюджетним асигнуванням по спеціальному фонду КФК 010116, здійснює розрахунки з іншими кредиторами у відповідності з договірними зобов’язаннями, готує платіжні документи.
  1. Своєчасно здійснює нарахування орендної плати, податку на землю, падає в установлені терміни орендарям рахунки на оплату, здійснює ведення реєстру податкових накладних, слідкує за своєчасним надходженням коштів від орендної плати та відшкодуванням витрат, нараховує пені за несвоєчасну оплату за оренду приміщень, здійснює своєчасні перерахування податків до бюджету, в установлені терміни подає звітність в ДНІ, УДК та ФКВ.
  2. Своєчасно здійснює перерахунки земельного податку в зв'язку зі зміною орендарів та відведенням чи вилученням земельних ділянок для капітального будівництва, подає податковий та уточнюючий розрахунок протягом року до податкової інспекції.
  3. Звітує за спожиті енергоносії та надає рахунки на відшкодування витрат по комунальним послугам.
  4. Виконує роботу з ведення бухгалтерського обліку, обліку майна, списання товарно-матеріальних цінностей зі статей балансу управління, облік автотранспортних засобів, оприбуткування, списання пального та запасних частин.
  5. Виконує роботу з ведення обліку надходжень до спеціального фонду з плати за послуги, що надаються департаментом згідно з його функціональними повноваженнями та надає рахунки на оплату за послуги.
  6. Складає по спеціальному фонду КФК 010116 меморіальні ордери, оборотно- сальдовий баланс, картки касових та фактичних видатків.
  7. Веде облік об’єктів житлового фонду та інших основних засобів управління.
  8. Здійснює проведення інвентаризації грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей, оформлює належним чином результати інвентаризації, готує акти на списання по результатам інвентаризації.
  9. Здійснює надання оперативної інформації по контрольним справам за напрямом діяльності.
  10. Приймає участь у підготовці бюджетних запитів, складає та надає щомісячну інформацію до відповідних управлінь.
  11. Виконує роботи з формування, ведення та зберігання бухгалтерської інформації.
  12. Забезпечує комп’ютерний облік на програмі ІС: Підприємство. Бюджет.