Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку і фінансування-головного бухгалтера

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку і фінансування-головного бухгалтера

Поставна Олена Іванівна

Посада: заступник начальника відділу бухгалтерського обліку і фінансування-головного бухгалтера
Адреса роботи: 51931 м. Кам`янське вул.Москворецька,14
Кабінет №: ІІІ поверх каб.11
Ел.скринька: depbuh@i.ua
Телефон: (05692)55-40-63

Заступник начальника відділу - головного бухгалтера:

  • Відповідає за бухгалтерський облік по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово- комунального господарства, 90501 «Громадські роботи».
  • Дотримується бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасно подає на реєстрацію такі зобов’язання, здійснює платежі відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірно та у повному обсязі відображає операції у бухгалтерському обліку та звітності.
  • Здійснює перевірку відповідності платежів взятим бюджетним зобов’язанням та бюджетним асигнуванням по зазначеним функціям, здійснює розрахунки з іншими кредиторами у відповідності з договірними зобов’язаннями, готує платіжні документи. Дотримується порядку проведення розрахунків за товари, роботи та послуги , що закуповуються за бюджетні кошти.
  • Виконує роботу з ведення бухгалтерського обліку, обліку майна, списання товарно-матеріальних цінностей зі статей балансу управління по відповідним функціям. Бере участь у проведенні інвентаризації необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, документів, розрахунків та інших статей балансу.
  • Веде облік розрахунків з дебіторами та кредиторами по відповідним функціям, здійснює аналіз дебіторів кредиторів, слідкує за терміном виникнення та перебігу дебіторської та кредиторської заборгованості, здійснює роботу по списанню дебіторської та кредиторської заборгованості термін позовної давності якої минув.
  • Приймає участь у підготовці бюджетних запитів, складає та надає щомісячну інформацію до відповідних управлінь за КФК 100203, 100302,90504.
  • Забезпечує комп’ютерний облік на програмі ІС: Підприємство. Бюджет.

.