Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Начальник фінансово-господарського відділу

Начальник фінансово-господарського відділу

Андреєва Наталія Анатоліївна

Посада: Начальник фінансово-господарського відділу
Адреса роботи: вул.Затишна (Безпалова), 3
Кабінет №: 211
Ел.скринька: 16.buh@kam.gov.ua
Телефон: (0569)56-07-20

Основними завданнями відділу є: 

  • Ведення   бухгалтерського  обліку  фінансово-господарської діяльності адміністрації та складення звітності.
  • Відображення у документах достовірної та у повному  обсязі інформації  про  господарські  операції  і  результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  •  Забезпечення дотримання  бюджетного   законодавства   при взятті  бюджетних  зобов'язань,  своєчасного подання на реєстрацію таких  зобов'язань,  здійснення  платежів  відповідно  до   взятих бюджетних   зобов'язань,   достовірного   та   у   повному  обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
  • Забезпечення контролю бухгалтерського обліку майна, за використанням  фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  • Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів.
  • Матеріально-технічне супроводження діяльності адміністрації; організація технічного обслуговування та утримання в належному стані відповідно до правил та норм санітарії будівлі адміністрації.
  • Організація роботи щодо дотримання вимог охорони праці працівниками адміністрації.
1.  Посадова інструкція

2.  Положення про відділ