Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Таємний Санта»

Друзі привіт! Хтось із вас знає таку гру як «Таємний Санта»?

В цьому році команда Центру Молодіжних Ініціатив вирішила представити свою версію цієї популярної гри і провести її в нашому місті. Кожен охочий міг приєднатися до неї і допомогти у створенні зимової казки для дітей з особливими потребами.

Як же це все проходило? З 13 грудня 2018 року людина реєструвалась на сторінці акції у «Фейсбуці», визначалась з формою доставки подарунку, потім отримувала інформацію про дитину і подарунок, який дитина бажає получити від Санти. На Різдво десятки дітей отримали подарунки від «Таємного Санти» та мали можливість пережити справжнє різдвяне диво. Сподіваємося, що це Різдво стало для них особливим! Ось так у зимові морози можна зігріти любов’ю серця тих, хто цього найбільше потребує. Творити дива може кожен!

Учасники акції, які обрали доставку подарунків через Центр Молодіжних Ініціатив отримали фотозвіт. Не передати словами емоції, коли бачиш посмішку, радість та вдячність на обличчі дитини.

Команда Центру Молодіжних Ініціатив висловлює величезну подяку всім тим, хто відгукнувся і вирішив створити свято дітям. Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаємо вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки.