Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Свято Масляної у Дніпровському районі

В останній тиждень напередодні Великого посту, мешканці Дніпровського району святкували чудове свято Масляна, з іграми, піснями та пригощаннями. В давнину вважалося, що сміх та веселощі на цьому тижні принесуть благополуччя в кожний дім, тому веселитися треба якомога більше.

Масляничні гуляння в Дніпровському районі розпочалися 24 лютого 2017 року з II мікрорайону на території СЗШ №30, де проводився ярмарок, пригощали солодощами та млинцями. Кошти, які були зібрані на ярмарку відправлено до Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом».

За сприяння голови «Комітету 5-го мікрорайону» Коваль М.І. цього ж дня святкували та смакували млинцями в середній загальноосвітній школі №25. Зібрані кошти з ярмарку віддали онкохворому учневі цієї школи.

Спортивно-розважальне свято для дітей та дорослих проведено на площі біля кіноконцертного залу «МИР». На святі зібралися всі охочі відпочити, поспівати та взяти участь у міжмікрорайонних змаганнях.

Це свято було організовано за підтримки адміністрації Дніпровського району міської ради, депутатів міської ради: Метеля О.О., Дроговоза А.А., Селищева В.М., Поліводи Ю.П., а проводили його органи самоорганізації населения  IX, X, XI мікрорайонів спільно з міською організацією «Спорт для всіх», та комунальними навчальними закладами Кам’янської міської ради: ліцей нових інформаційних технологій,  СЗШ №40, академічний ліцей №15. Учні навчальних закладів підготували пісні про Масляну, вірші та веселий танок. Після змагань між командами, всі учасники отримали солодощі та поласували млинцями з чаєм.

Закінченням проведення свята стало спалювання символу «Зими» «дідуха». Цей обряд символізує початок весни. І ми сподіваємося, що вона принесе в усі домівки добро, мир та впевненість у майбутнє.