Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Повідомлення про щорічну перереєстрацію осіб, які перебувають на квартирному обліку в Заводському районі

Шановні мешканці Заводського району!  

Відповідно до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР (зі змінами на теперішній час),  щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня адміністрація Заводського району Кам’янської міської ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку,  в  ході  якої перевіряються їх облікові дані.

Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.  Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету місцевої ради,  провадяться  після  прийняття рішень цими органами.  Про внесені зміни  заінтересованим   особам   направляється   письмове повідомлення.

Для звірки облікових даних осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на житловій черзі по Заводському району міста, звертатись до адміністрації Заводського району Кам’янської міської ради  за адресою: проспект Свободи, 2/1, к.311 з понеділка по четвер з 08-00 до 12-00 год. та з 13-00 до 16-00 год., у п’ятницю з 08-00 до 12-00 год. та з 13-00 до 15-00 год. Громадянам при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, та довідку про склад сім’ї.

Заздалегідь  будемо вдячні за оперативність та співпрацю.