Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Правопросвітницький захід «Я маю право» серед учнів КЗ «СЗШ №29»

28 вересня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» у м. Кам’янське, згідно з планом заходів на 2018 рік, затверджених розпорядженням міського голови від 08.02.2018 №61-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» у місті Кам’янське», службою у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради спільно з представниками Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для учнів 10 класу КЗ «СЗШ №29» Кам’янської міської ради проведено правопросвітницьку гру «Захист прав дитини від незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Метою заходу є формування серед учнів правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та інформованості щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.

Під час заходу учні 10 класу КЗ «СЗШ №29» Кам’янської міської ради отримали можливість провести судовий розгляд справи з питання продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Діти лишились задоволеними, отримали багато корисної інформації та отримали пам’ятні сертифікати про участь у грі.