Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги наймачів соціального житла

Адміністрація Дніпровського району міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до Порядку проведення щорічного моніторингу доходів громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, та членів їх сімей, а також доходів наймачів соціального житла і членів їх сімей, що проживають разом з ними, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682, адміністрацією Дніпровського району міської ради щороку протягом січня проводиться моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, та членів їх сімей і доходів наймачів житла, що належить до житлового фонду соціального призначення (далі – соціальне житло), та членів їх сімей, які проживають разом з ними.

Моніторинг сукупного доходу громадян, що перебувають на соціальному квартирному обліку, проводиться на підставі:

-  довідки про доходи громадянина та членів його сім’ї за попередній рік;

-  відомостей про майно, у тому числі земельну ділянку, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї на дату уточнення списків громадян, що перебувають на обліку.

Моніторинг сукупного доходу громадян, яким надано соціальне житло, та членів їх сімей проводиться щороку на підставі:

-  довідки про доходи наймача соціального житла та членів його сім’ї за попередній рік;

-  відомостей про майно, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї за попередній рік.

Документи для проведення моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, та членів їх сімей і доходів наймачів соціального житла та членів їх сімей, які проживають разом з ними, необхідно протягом січня 2019 року надати до адміністрації Дніпровського району міської ради (к. 203 по просп. Перемоги, 63 з понеділка по четвер – з 800 до 1600, у п’ятницю – з 800 до 1500 (крім обідньої перерви, вихідних та святкових днів)).